VERMAZOL 100 MG CIGNEME TABLETI (30 TABLET)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:mebendazol
ATC: ATC SINIFLAMASI - P - PARAZİT İLAÇLARI BÖCEK İLAÇLARI VE KOVUCULAR
P02 ANTİHELMİNTİKLER
P02C ANTİNEMATODAL İLAÇLAR
P02CA Benzimidazol türevleri
P02CA01 mebendazol
SB.atc:P02CA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: İ.E. ULAGAY İLAÇ SANAYİİ TÜRK A.Ş.
Barkod :8699508080021
Satış Fiyatı:22.47 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:06 Mart 2021
Paylaş:

mebendazol Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antinematodal antihelmintik.
Ascariazis, necatoriazis, ankilostomiazis, trichuriasiste 2 x 100mg. Enterobiosiste 100mg tek doz. Teniazis trichinoziste 2-3 x 100-400mg.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, ülseratif kolit, karaciğer fonksiyon bozukluğu.

Etkileşim; karbamazepin, fenitoin.

Yan etkiler; karın ağrısı, diyare, bulantı, yüksek dozlarda karaciğer enzim düzeylerinde artış, lökopeni, alopesi, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

VERMAZOL Hakkında Kısa Bilgi

VERMAZOL 100 MG CIGNEME TABLETI (30 TABLET), İ.E. ULAGAY İLAÇ SANAYİİ TÜRK A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 100 MG mebendazol etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. VERMAZOL , piyasada 22.47 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699508080021 dir.

VERMAZOL , ATC sınıflamasının P - PARAZİT İLAÇLARI BÖCEK İLAÇLARI VE KOVUCULAR kategorisinde ve P02 ANTİHELMİNTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu P02CA01 ve ATC adı mebendazole dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

VERMAZOL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.