ZERBAXA 1G/0,5G INF. KONS. COZ. HAZIRLAMAK ICIN TOZ ICEREN 10 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:SEFTOLOZAN SULFAT + TAZOBAKTAM SODYUM
ATC:
SB.atc:J01DI54
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MERCK SHARP DOHME İLAÇLARI LTD. ŞTİ.
Barkod :8699636261385
Satış Fiyatı:7441.79 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:03 Aralık 2022
Paylaş:

ZERBAXA Hakkında Kısa Bilgi

ZERBAXA 1G/0,5G INF. KONS. COZ. HAZIRLAMAK ICIN TOZ ICEREN 10 FLAKON, MERCK SHARP DOHME İLAÇLARI LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 10 adet 1+0,5 G/G SEFTOLOZAN SULFAT + TAZOBAKTAM SODYUM etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZERBAXA , piyasada 7441.79 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699636261385 dir.

ZERBAXA , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J01DI54 ve ATC adı ceftolozane and enzyme inhibitor dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

ZERBAXA hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.