KLORHEX PLUS 2.5 MG/ML + 1.2 MG/ML GARGARA, 200 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:flurbiprofen + klorheksidin
ATC: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R02 BOĞAZ
R02A BOĞAZ
R02AX01x1 flurbiprofen + klorheksidin
SB.atc:R02A
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DROGSAN İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699580640090
Satış Fiyatı: 105,25 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:15 Haziran 2024
Paylaş:

KLORHEX PLUS Hakkında Kısa Bilgi

KLORHEX PLUS 2.5 MG/ML + 1.2 MG/ML GARGARA, 200 ML, DROGSAN İLAÇLARI SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 200 adet 0,25+0,12 % flurbiprofen + klorheksidin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KLORHEX PLUS , piyasada 105,25 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699580640090 dir.

KLORHEX PLUS , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R02 BOĞAZ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R02A ve ATC adı THROAT PREPARATIONS dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.

KLORHEX PLUS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.