KORTILON-A ORABASE % 0,1 MERHEM (5 G)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:triamsinolon asetonat -topikal
ATC: ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER
D07 DERMATOLOJİK KORTİKOSTEROİDLER
D07X KORTİKOSTEROİDLER DİĞER KOMBİNASYONLAR
D07XB Kortikosteroidler, moderately potent, diğer kombinasyonlar
D07XB02 triamsinolon asetonat -topikal
SB.atc:D07AB09
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SABA ILAC
Barkod :8699511410013
Satış Fiyatı:9.60 ₺
Son Güncelleme:23 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

triamsinolon asetonat -topikal Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Topikal kortikosteroid.
Günde 2-3 kez.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

K ile başlayan ilaçlar » Saba Ilac » KORTILON-A ORABASE % 0,1 MERHEM (5 G)

KORTILON-A ORABASE Hakkında Kısa Bilgi

KORTILON-A ORABASE % 0,1 MERHEM (5 G), SABA ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 0.1 % triamsinolon asetonat -topikal etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KORTILON-A ORABASE , piyasada 9.60 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699511410013 dir.

KORTILON-A ORABASE , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D07 DERMATOLOJİK KORTİKOSTEROİDLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D07AB09 ve ATC adı triamcinolone dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

KORTILON-A ORABASE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.