LIDWINA 120 MG GASTROREZISTAN SERT KAPSUL (14 KAPSÜL)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:dimetil fumarat
ATC:
SB.atc:L04AX07
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ALİ RAİF İLAÇ SANAYİ A.Ş.
Barkod :8699543160078
Satış Fiyatı:742.11 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:16 Eylül 2023
Paylaş:

LIDWINA Hakkında Kısa Bilgi

LIDWINA 120 MG GASTROREZISTAN SERT KAPSUL (14 KAPSÜL), ALİ RAİF İLAÇ SANAYİ A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 14 adet 120 MG dimetil fumarat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. LIDWINA , piyasada 742.11 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699543160078 dir.

LIDWINA , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L04AX07 ve ATC adı dimethyl fumarat dır. İlacın 13 adet eş değer ilacı bulunur.

LIDWINA hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.