NEXAVAR 200 MG 112 FİLM TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:sorafenib
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01X DİĞER
L01XE Protein kinaz inhibitörleri
L01XE05 sorafenib
SB.atc:L01EX02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BAYER TÜRK KİMYA SAN. LTD. ŞTİ.
Barkod :8699546090044
Satış Fiyatı:15897.14 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:9 Nisan 2021
Paylaş:

sorafenib Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Metastatik renal hücreli karsinomada protein kinaz inhibitörü antineoplastik.
2x400mg.

Gebelik kategorisi D.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; CYP3A4 indükleyicileri, varfarin, dosetaksel.

Yan etkiler; kemik iliği baskılanması, allerjik reaksiyonlar, hipofosfatemi,hiponatremi, anoreksi, depresyon, nöropati, tinnitus, hipertansiyon, hemoraji, ses kısıklığı, diyare, bulantı, konstipasyon, artralji, miyalji, amilaz artışı, lipaz artışı...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

NEXAVAR Hakkında Kısa Bilgi

NEXAVAR 200 MG 112 FİLM TABLET, BAYER TÜRK KİMYA SAN. LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 112 adet 200 MG sorafenib etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NEXAVAR , piyasada 15897.14 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699546090044 dir.

NEXAVAR , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01EX02 ve ATC adı sorafenib dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

NEXAVAR hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.