NORPROLAC 75 MCG 30 TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:kinagolid
ATC: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI
G02 DİĞER JİNEKOLOJİKLER
G02C DİĞER
G02CB Prolaktin inhibitörleri
G02CB04 kinagolid
SB.atc:G02CB04
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: FERRİNG İLAÇ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Barkod :8697621010260
Satış Fiyatı:265.48 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:28 Ocak 2023
Paylaş:

kinagolid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Hiperprolaktinemi tedavisinde prolaktin inhibitörü.
İlk 3 gün için günde 25 mikrogram, sonraki 3 gün için günde 50 mikrogram, 7. günden itibaren önerilen doz günde 75 mikrogramdır, doz bir haftadan daha kısa olmayan aralıklarla 75 mikrogramın katları olarak arttırılabilir. Genel idame dozu genellikle günde 75 mikrogram veya 150 mikrogramdır.

Kontrendikasyon; karaciğer yetmezliği, böbrek yetmezliği, aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; anoreksi, uykusuzluk, akut psikoz, baş dönmesi, baş ağrısı, ortostatik hipotansiyon, burunda konjesyon, bulantı, karın ağrısı, kabızlık, diyare, bitkinlik...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

NORPROLAC Hakkında Kısa Bilgi

NORPROLAC 75 MCG 30 TABLET, FERRİNG İLAÇ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 75 MCG kinagolid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NORPROLAC , piyasada 265.48 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8697621010260 dir.

NORPROLAC , ATC sınıflamasının G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI kategorisinde ve G02 DİĞER JİNEKOLOJİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu G02CB04 ve ATC adı quinagolide dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

NORPROLAC hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.