R-VAC 0,5ML SC ENJEKSIYONLUK COZELTI TOZU VE COZUCUSU

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:CANLI ATENUE KIZAMIKCIK VIRUSU
ATC:
SB.atc:J07BJ01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: KEYMEN İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Barkod :8699839960498
Satış Fiyatı:22.36 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:9 Nisan 2021
Paylaş:

R-VAC Hakkında Kısa Bilgi

R-VAC 0,5ML SC ENJEKSIYONLUK COZELTI TOZU VE COZUCUSU, KEYMEN İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 0.5 ML CANLI ATENUE KIZAMIKCIK VIRUSU etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. R-VAC , piyasada 22.36 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699839960498 dir.

R-VAC , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J07BJ01 ve ATC adı rubella, live attenuated dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

R-VAC hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.