MULTIBIC 2 MMOL/L POTASYUMLU 5000 ML HEMOFILTRASYON SOLUSYONU

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:HEMOFILTRASYON SOLUSYONU
ATC:
SB.atc:B05ZB
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: FRESENIUS MEDİKAL HİZMETLER A.Ş.
Barkod :8699684675127
Satış Fiyatı:354.18 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:16 Eylül 2023
Paylaş:

MULTIBIC Hakkında Kısa Bilgi

MULTIBIC 2 MMOL/L POTASYUMLU 5000 ML HEMOFILTRASYON SOLUSYONU, FRESENIUS MEDİKAL HİZMETLER A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5000 adet 2 MMOL/L HEMOFILTRASYON SOLUSYONU etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. MULTIBIC , piyasada 354.18 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699684675127 dir.

MULTIBIC , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05ZB ve ATC adı hemofiltrates dır. İlacın 10 adet eş değer ilacı bulunur.

MULTIBIC hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.