OVITRELLE 250 MIKROGRAM/0,5 ML KULLANIMA HAZIR SIRINGADA ENJEKSIYONLUK COZELTI

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:koriogonadotrofin alfa
ATC: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI
G03 CİNSİYET HORMONLARI - GENİTAL SİSTEM MODÜLATÖRLERİ
G03G GONADOTROPINLER VE DİĞER OVULASYON STİMÜLANLARI
G03GA Gonadotropinler
G03GA08 koriogonadotrofin alfa
SB.atc:G03GA08
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MERCK İLAÇ ECZA VE KİMYA TİC. A.Ş.
Barkod :8699777950308
Satış Fiyatı:157.40 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:01 Mayıs 2021
Paylaş:

koriogonadotrofin alfa Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Ovulasyon, lüteinizasyon tetikleyicisi.
1 flk. SC.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, hipotalamus-hipofiz tümörleri, sebebi bilinmeyen jinekolojik kanama, over, endometrium, meme kanseri, tromboemboli, son üç ayda dış gebelik.

Yan etkiler; over hiperstimülaasyonu, ektopik gebelik, over torsiyonu, enjeksiyon bölgesinde reaksiyonlar, didpepsi, sinirlilik, depresyon...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

OVITRELLE Hakkında Kısa Bilgi

OVITRELLE 250 MIKROGRAM/0,5 ML KULLANIMA HAZIR SIRINGADA ENJEKSIYONLUK COZELTI, MERCK İLAÇ ECZA VE KİMYA TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 250/0,5 MCG/ML koriogonadotrofin alfa etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. OVITRELLE , piyasada 157.40 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699777950308 dir.

OVITRELLE , ATC sınıflamasının G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI kategorisinde ve G03 CİNSİYET HORMONLARI - GENİTAL SİSTEM MODÜLATÖRLERİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu G03GA08 ve ATC adı choriogonadotropin alfa dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

OVITRELLE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.