SELKAP 200 MG 30 SERT KAPSÜL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:selekoksib
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER
M01A ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER (NONSTEROİD)
M01AH Coksibler
M01AH01 selekoksib
SB.atc:M01AH01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: WORLD MEDICINE İLAÇLARI LTD. ŞTİ.
Barkod :8680080150660
Satış Fiyatı:22.93 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:17 Eylül 2021
Paylaş:
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 0.2g Oral

selekoksib Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antienflamatuar.
1-2 x 100-200mg.
Gebelik kategorosi C, 30.haftadan sonra D.

Kontrendikasyon; NSAİ ve aspipine aşırı duyarlılık, coroner cerrahi ağrıları.

Etkileşim; sitokrom p450 ile ilişkili ilaçlar, varfarin, lityum, aspirin, ACE inhibitörleri, anjiotensin II antagonistleri, flukonazol, furosemide...

Yan etkiler; karın ağrısı, diyare, dispepsi, bulantı, sırt ağrısı, ödem, baş ağrısı, kırgınlık, uykusuzluk, çarpıntı, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

SELKAP Hakkında Kısa Bilgi

SELKAP 200 MG 30 SERT KAPSÜL, WORLD MEDICINE İLAÇLARI LTD. ŞTİ. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 200 MG selekoksib etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. SELKAP , piyasada 22.93 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680080150660 dir.

SELKAP , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M01AH01 ve ATC adı celecoxib dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

SELKAP hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.