TRANKO-BUSKAS 40 DRAJE

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:hiyosin-n-butilbromür + medazepam hcl
ATC: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
A03 GİS FONKSİYONEL HASTALIKLARINDA KULLANILAN İLAÇLAR
A03C ANTİSPAZMODİK-PSİKOLEPTİK KOMBİNASYONLARI
A03CB Belladona-psikoleptik kombinasyonları
A03CB31 hiyosin-n-butilbromür + medazepam hcl
SB.atc:A03BB01
Reçete Durumu:Kontrole Tabi Reçete ile satılır.
İlaç Firması: TEVA İLAÇLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş
Barkod :8699638124275
Satış Fiyatı:17.67 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:26 Kasım 2021
Paylaş:

hiyosin-n-butilbromür + medazepam hcl Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Antispzmodik anksiyolitik kombinasyonu.
Yetişkinde 3-4x1.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, glokom, prostat hipertrofisi, obstrüktif GİS hastalıkları, megakolon, myastenia gravis, taşikardi.

Etkileşim; SSS depresanları, antiparkinson ilaçlar, antikolinerjikler, imipramin,fenotiyazin, antihistaminikler, disopiramid, antiasitler, antidiyareikler.

Yan etkiler; sedasyon, sersemlik, ciltte kızarıklık, idrar retansiyonu, konstipasyon, baş dönmesi, bağımlılık...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

TRANKO-BUSKAS Hakkında Kısa Bilgi

TRANKO-BUSKAS 40 DRAJE, TEVA İLAÇLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 40 adet 10+10 MG hiyosin-n-butilbromür + medazepam hcl etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. TRANKO-BUSKAS , piyasada 17.67 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Kontrole Tabi Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699638124275 dir.

TRANKO-BUSKAS , ATC sınıflamasının A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA kategorisinde ve A03 GİS FONKSİYONEL HASTALIKLARINDA KULLANILAN İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A03BB01 ve ATC adı butylscopolamine dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

TRANKO-BUSKAS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.